AFRA’nın Yaka Kamerası (Kayıt) hareket halindeyken video, ses ve resim çeker. Yaka Kamerası için önerilen standartları karşılamak ve aşmak üzere Birleşik Krallık’ta tasarlanan ve üretilen çok çeşitli pazar lideri işlevsellik sunar.

Anahtar özellikler, saniyede 30 kareye kadar 1080p’ye kadar oynatmayı içerir; tüm kayıtlar, kanıt bütünlüğünü sağlamak için tarih, saat, GPS konumu, cihaz numarası ve kullanıcı ayrıntıları gibi hayati meta verileri yakalar.

Ünite ayrıca, canlı video iletimi ve menzildeyken kablosuz görüntü indirme olanağı sağlayan dahili Wi-Fi özelliği içerir .

Kullanımı Kolay – Tüm Uygulamalar İçin

Yaka Kamerasının (Kayıt) basit ancak işlevsel tasarımı, basit bir tuşla basit kayıt mekanizmasıyla kullanım kolaylığı sağlar.

Hafif ancak dayanıklı mahfazası toz ve su hasarlarından korunmak için IP65 derecesine sahiptir ve -20 ° C ile + 80 ° C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir.

Cihaz, çakışmayı ve saldırganlığı azalttığı kanıtlanmış, aydınlık bir 2.8 “ön bakan ekrana ve olayların kaçırılmamasını sağlamak için 120 saniyelik bir olay öncesi kayıt arabelleğine sahiptir.

Yaka Kamerası(Kayıt) ‘un şarj edilebilir pili, bekleme modunda 17 saate kadar veya tam kayıt modunda 7 saate kadar çalışma süresi sağlar.

Birden fazla adaptör gereksinimini ortadan kaldıran AFRA’nin Smart Hub – Yerleştirme ve Şarj Şarj Üniteleriüzerinden çekimlerin şarj edilmesi ve indirilmesi kolaylaştırılabilir .

Komple Yaka Kamerası Video Çözümleri

Yaka Kameraları, AFRA’nin  Kanıt Yönetim Yazılımı (EMS) ile birlikte kullanıldığında, vücuda giyilen video çözümünün bir parçası olarak sağlanabilir  .

EMS, bulut tabanlı, yerel kurulum veya karma bir çözüm olarak sağlanabilir ve kullanıcılara dijital olarak güvenli bir toplam vaka yönetimi çözümü sunar – video dosyalarının güvenli ve kolay bir şekilde aranmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını sağlar.

Yaka Kamerası (Kayıt) yerleştirilmesini destekleyen çok çeşitli aksesuarlar mevcuttur, daha fazlasını burada bulabilirsiniz: AFRA Yaka Kamerası Aksesuarları .

AFRA ayrıca, canlı bir iletim (4G / 3G / Wi-Fi) Yaka Kamerası sunmaktadır Buradan daha fazla bilgi edinmek: AFRA Yaka Kamerası (Connect) .

  Contact Us

  Your Name (required)

  Your Email (required)

  Subject

  Your Message

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart